Výběr klimatizace,
s odborníkem na klimatizace

Okenní

Parapetní klimatizace - splitové provedení

Parapetní jednotky nepotřebují mnoho místa díky svému plochému provedení a mohou se zabudovat pod parapet aniž by narušily interiér místnosti. Plášť je stejný jako u podstropní jednotky, odpad kondenzátu byl proveden jinak. Nastavitelné žaluzie vyfukují vzduch do všech koutů místnosti a zajišťují efektivní chlazení a topení. Také následná montáž jednotek je velmi snadná neboť se pouze připevní na stěnu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Okenní klimatizace
Spojení vnitřní a venkovní jednotky v jeden celek vám zaručuje příjemné prostředí v místnosti a snadnou montáž. Jedná se o kompaktní zařízení, které se svým designem hodí do ložnice i kanceláře. U tohoto typu klimatizace se musí provést výdech přes zeď pro odvod odpadního ohřátého vzduchu. Nevýhodou je vyšší hluk nežli u splitových jednotek, protože motorkompresor je umístěn ve vnitřní jednotce.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Současné klimatizace toho umí víc

Když se řekne klimatizace, vyvstane nám především funkce chlazení, ale současné klimatizace toho umí mnohem víc a podílejí se na zlepšení vnitřního prostředí. Současné typy klimatizací disponují doplňkovými funkcemi, které přispívají ke kvalitě vnitřního prostředí. Jsou vybaveny filtry, které zachycují nejen prachové částice, ale i bakterie, spory plísní a další patogeny. Takzvané DNA filtry detekují toxické látky s ještě vyšší účinností. Některé klimatizace obsahují ionizátor – generátor záporně nabitých iontů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe