Výběr klimatizace,
s odborníkem na klimatizace

Kazetová

10 tipů pro správný výběr klimatizace

Klimatizační jednotka je zpravidla výrazným doplňkem interiéru, takže řada zákazníků nevybírá jen podle ceny a výkonu, ale i podle vzhledu. Každý z nás asi zná standardní nástěnné klimatizační jednotky v bílém provedení, které jsou umístěny pod stropem. Tyto jednotky jsou nejběžnější a cenově nejdostupnější. Náročnější zákazníci si mohou vybrat i vzhledově zajímavější modely.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Kazetové klimatizace

Kazetové jednotky, které se instalují v místnostech pod strop, výborně slouží svému účelu.Jedná se o klimatizační jednotky pro komerční potřeby, které lze instalovat v nejrůznějších prostorách, např. restauracích, hotelech, kancelářích a konferenčních místnostech. Jednotka má elegantní vzhled a je vybavena mnoha speciálními funkcemi. Má čtyři výfukové lamely, které zajišťují proudění vzduchu do všech stran, což umožňuje rovnoměrné a prostorové chlazení.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Klimatizace do bytu: Jak ji vybrat?

Vybíráte klimatizaci do bytu nebo kanceláře? Co byste měli o klimatizaci vědět, než ji půjdete kupovat? Jaké typy klimatizačních jednotek nabízí český trh? Dají se pořídit i energeticky úsporná zařízení? Jaké parametry při výběru klimatizace sledovat? Běžně si pod pojmem klimatizace představíme zařízení, které ochlazuje vzduch. Je to sice představa správná, ale technologii klimatizování je letos úctyhodných 107 let, a tak musíme při pořizování klimatizačního zařízení v první řadě zvážit, jakou další funkci od klimatizace chtít.

 

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Vytvořilo Anawe